همایش بزرگ مهندسان مکانیک و انتخابات هیات رییسه شعبه

انجمن مهندسان مکانیک ایران، شعبه یزد همزمان با روز مهندس (گرامیداشت مقام خواجه نصیرالدین طوسی) همایش بزرگ مهندسان مکانیک را برگزار مینماید. همچنین در این مراسم دومین دوره انتخابات هیات رییسه شعبه انجمن برای ۲ سال آینده برگزار خواهد شد.

اهم برنامه های مراسم به شرح زیر می باشد:
نشست دوستانه مهندسان
سخنرانی رییس انجمن مهندسان مکانیک ایران
ارائه گزارش فعالیت ۲ ساله شعبه انجمن
اجرای موسیقی سنتی
برگزاری انتخابات و معرفی هیات رییسه جدید

شرکت در این مراسم برای کلیه اعضای جامعه مهندسین مکانیک استان به همراه خانواده رایگان می باشد و افراد علاقه مند بایستی ضمن تماس با دفتر انجمن برای شرکت در همایش ثبت نام نمایند.
شایان ذکر است افراد واجد شرایط رای دادن اعضای اصلی انجمن مهندسان مکانیک ایران می باشند که عضویت آنها تا پایان سال ۱۳۹۱ معتبر باشد.

زمان: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۱- ساعت ۱۷:۳۰
مکان: یزد- بلوار مدرس- پژوهشگاه آیت ا… خاتمی (جنب مجتمع آموزشی استعدادهای درخشان)

آدرس دفتر انجمن: یزد- میدان مارکار- کوچه شهید عاصی (یکم)- ساختمان مهندسی مهر- پلاک ۱۳۱- تلفن ۶۲۲۸۵۸۹

 

2 دیدگاه برای “همایش بزرگ مهندسان مکانیک و انتخابات هیات رییسه شعبه

  1. با سلام خدمت عزیزانی که در این مدت به نظر من تلاشهای خوبی کردند و وضعیت را به جایگاه خوب فعلی رساندند. ارزو دارم که فعالیتهای این انجمن همواره روب توسعه باشد. من فقط پیشنهادم این است که در قسمتی از برنامه جلسه کوتاه پرسش و پاسخ برگزار شود تا از طریق تبادل افکار و امکانات قانونی انجمن برای دخالت در امور مهندسی جامعه راهکارهایی برای رشد فعالیت انجمن در این عرصه پیدا کنیم. همچنین اگر عملکرد سایر شاخه ها که موفق بوده نیز در این جلسه بیان شود خیلی می تواند موثر باشد. با تشکر از زحمات شما

  2. با سلام خدمت استاد گرامی
    ممنون از لطف شما. جلسه که به هر صورت برگزار شد. ولی ما همیشه آماده دریافت نظرات اساتید و مهندسان مکانیک یزد بوده و هستیم و خوشحال میشیم در دفتر انجمن شنونده نظراتشون باشیم. در مورد سایر شاخه های موفق هم اگه به صورت مشخص نظری دارید بفرمایید تا اگه کاری میشه انجام داد پیگیری کنیم.
    با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *