عقد تفاهم نامه با دانشگاه علم و هنر

در جلسه ای با حضور رییس و اعضای هیات اجرایی انجمن مهندسان مکانیک ایران (شعبه یزد) و همچنین ریاست و مدیر کل آموزش دانشگاه علم و هنر یزد تفاهم نامه ای میان انجمن و این دانشگاه به امضا رسید.

elmohonar1

در این جلسه که روز یکشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۸ در محل دانشگاه علم و هنر برگزار گردید، ابتدا دو طرف به تشریح توانمندی ها و امکانات خود پرداخته و در خصوص جزییات و نحوه همکاری به گفتگو پرداختند. در ادامه جمع بندی نهایی در خصوص این تفاهم نامه صورت گرفت که به موجب آن دو طرف متعهد به همکاری در زمینه های پژوهشی، آموزشی و فعالیت های فرهنگی مشترک گردیدند. همچنین پیشنهاد راه اندازی شاخه دانشجویی انجمن در دانشگاه علم و هنر مطرح شد که مورد موافقت و برای اجرایی شدن در دستور کار دو طرف قرار گرفت.

elmohonar2

در پایان این مراسم تفاهم نامه به امضای جناب آقای دکتر میرغفوری، رییس دانشگاه علم و هنر و جناب آقای دکتر دهقان، ریاست شعبه یزد انجمن مهندسان مکانیک ایران رسید.

شایان ذکر است انجمن مهندسان مکانیک ایران با همکاری دانشگاه علم و هنر در آذرماه سال جاری دو دوره “آشنایی با راهکارهای بهینه سازی در تاسیسات سرمایشی و گرمایشی” از طرف سازمان بهینه سازی مصرف سوخت و دوره آموزشی “بازرسی جوش ۱” را در محل این دانشگاه برگزار نموده است.

همچنین اعضای هیات اجرایی انجمن مراتب سپاس و قدر دانی خود را از جناب آقای طالبی، مدیر کل آموزش و رییس گروه مکانیک دانشگاه علم و هنر که تلاش زیادی در خصوص هماهنگی و عقد این تفاهم نامه انجام دادند،ابراز می دارند. امید است با گسترش اینگونه همکاری ها بتوان گام موثری در راستای ارتقا علمی و فنی دانشجویان و مهندسان برداشت.

elmohonar3

 

elmohonar4

 

elmohonar5

 

elmohonar6

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *